Search
Search Menu

WYJAZD NA MECZ SIATKÓWKI

Już jutro wyjazd do Rzeszowa na mecz TAURON Liga: DevelopRes BELLA DOLINA Rzeszów vs. ŁKS Commercecon Łódź.

Wyjazd został zorganizowany dla osób, które regularnie uczęszczały na zajęcia (siatkówka, tenis ziemny) podczas tegorocznych wakacji.

Zbiórka godz. 16.00 – parking Hali Sportowej w Brzostku
Powrót ok. godz. 21.30

Rodziców prosi się o dopilnowanie, aby dzieci miały:

 •  ważną legitymację szkolną,
 • podpisana zgodę na wyjazd,

DOKUMENTY DO POBRANIA:

Regulamin

Zgoda na wyjazd

WYCIECZKA ROWEROWA Z BURMISTRZEM PO GMINIE BRZOSTEK ZA NAMI

W pierwszą sobotę września miłośnicy jazdy na rowerze wyruszyli spod parkingu przy Hali Sportowej w Brzostku na wycieczkę rowerową z burmistrzem po gminie Brzostek.

Niestety burmistrz ze względu na chorobę nie mógł uczestniczyć w przejażdżce, ale już teraz zadeklarował, że za rok będzie na pewno. Trasa tegorocznej wycieczki skierowana była do rodzin z dziećmi oraz tych wszystkich, którzy preferują spokojne tempo przy niewielkim dystansie. Na półmetku zatrzymaliśmy się przy Dąbie Chrześcijaninie, który znajduje się w Januszkowicach, ponieważ nie mogło zabraknąć pamiątkowego zdjęcia z tak ciekawego miejsca na trasie naszego rajdu.

Na terenie Gminy Brzostek oczywiście nie brakuje innych, malowniczych terenów, po których poruszanie się rowerem jest prawdziwą przyjemnością. Duża różnorodność ukształtowania terenu sprawia, że każdy znajdzie tutaj coś dla siebie. Zarówno ci, którym zależy na rekreacyjnej turystyce rowerowej, jak i miłośnicy rowerowych wyzwań. Gdy wszyscy uczestnicy dotarli pod hale sportową na rowerzystów czekała przepyszna kiełbaska z grilla, ciepłe i zimne napoje. Podczas wspólnego grillowania nie zabrakło rozmów i dzielenia się doświadczeniami zdobytymi podczas rowerowych wojaży. Jak co roku podczas rajdu została przeprowadzona loteria fantowa, na której rozlosowano nagrody dla wszystkich uczestników. Dziękujemy wszystkim, którzy postanowili przyłączyć się do nas i po raz czwarty spędzić aktywnie wrześniową sobotę.

<ZOBACZ GALERIĘ>   

<Kliknij w miniaturę by powiększyć!>

 

XI Mistrzostwa Par Deblowych Tenisa Ziemnego Gminy Brzostek 2021 za nami.

Mateusz Szybist i Janusz Piątkiewicz zwycięzcami tegorocznej edycji.

W piątek, 04.09.2021 r. na korcie tenisowym brzosteckiego orlika rozegrany został finał tegorocznych rozgrywek deblowych. Do turnieju zgłosiło się 3 pary, uczestnicy zagrali systemem „każdy z każdym”, po czym dwie najlepsze ekipy rozegrały między sobą finał. W decydującej rozgrywce zmierzyli się ze sobą Szybist/Piątkiewicz oraz Kozioł/Zelik. Jak na finałowe starcie przystało nie zabrakło ambicji oraz woli walki. Pierwszy set okazał się być bardzo zacięty, zakończył się bowiem wynikiem 7:5 dla pary Szybist/Piątkiewicz. Idąc za ciosem zwyciężyli oni także w drugiej partii 6:3, triumfując jednocześnie w całych tegorocznych rozgrywkach.

Po zakończeniu rozgrywek wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe medale oraz dyplomy, a także okazałe puchary oraz nagrody rzeczowe.

Klasyfikacja końcowa:

1. M. Szybist / J. Piątkiewicz

2. K. Kozioł / A. Zelik

3. S. Górka / M. Juszkiewicz

 

<ZOBACZ GALERIĘ>   

<Kliknij w miniaturę by powiększyć!>

<Więcej zdjęć na:>

https://www.facebook.com/media/set/?vanity=365181770295177&set=a.2529816310498368

INFORMATOR IV BIEGU ULICZNEGO W BRZOSTKU

Przed nami IV Bieg Uliczny w Brzostku.  Poniżej informator w którym zawarliśmy najważniejsze informacje dotyczące biegu. Widzimy się na starcie. Mamy nadzieję, że jesteście gotowi!

ŚRODKI OCHRONY:

W strefie zawodów (biuro zawodów, start i meta, bufet) zawodnicy zobowiązani są do zachowania dystansu, a wchodząc do pomieszczeń zamkniętych (np. toaleta), zasłaniania ust i nosa maseczką.

W strefach zawodów organizator może sprawdzać temperaturę ciała uczestnikom.

Organizator w porozumieniu ze służbą medyczną zastrzega sobie możliwość niedopuszczenia lub usunięcia z imprezy osoby, które wykazują objawy chorobowe lub są w złym stanie fizycznym.

BIURO ZAWODÓW:

w Hali Widowiskowo-Sportowej im. Agat Mróz – Olszewskiej w Brzostku

START/ META:

droga wewnętrzna łącznik Mysłowskiego – K. Jadwigi  (obok parkingu Hali Sportowej)

TRASA BIEGU:

Trasa biegu obejmuje ulice: Legionów – Królowej Jadwigi – Przedmieście – A. Gryglewskiego – M.N. Mysłowskiego – droga wewnętrzna łącznik Mysłowskiego/Szkolna – Szkolna – Rynek – Królowej Jadwigi – Przedmieście – A. Gryglewskiego – M.N. Mysłowskiego – droga wewnętrzna łącznik Mysłowskiego/Szkolna – Szkolna – droga wewnętrzna łącznik Mysłowskiego/Szkolna – Zielona – Królowej Jadwigi – Legionów

Dystans 5 km po nawierzchni asfaltowej (4800m) i kosce brukowej (200m). Bieg przeprowadzony zostanie drogami publicznymi czasowo wyłączonymi z ruchu drogowego. Niemniej jednak zawodnicy zobowiązani są do poruszania się prawą stroną jezdni.

 

GODZINY PRACY BIURA:
– 15:30 otwarcie biura zawodów

– 16:30 zakończenie przyjmowania zgłoszeń do biegu głównego

PARKING:
Przy sklepie Biedronka (ok. 50 m od Hali Sportowej), przy Internacie Zespołu Szkół im. Jana Pawła II, Królowej Jadwigi, (około 200 m od Hali Sportowej), bezpośrednio przy Gimnazjum im królowej Jadwigi, Parking na ul. M. N. Mysłowskiego (wjazd do Hali Sportowej. Parkowanie bezpośrednio przy Hali Sportowej będzie jest zabronione.

SZATNIE, PRYSZNICE
Znajdować się będą w Hali Sportowej im. Agaty Mróz – Olszewskiej w Brzostku
DEPOZYT
Znajdować się będzie w Hali Sportowej im. Agaty Mróz – Olszewskiej w Brzostku
PUNKTY ODŻYWCZE
Na trasie zostaną przygotowane punkty odżywcze w odległości 1,5 km od startu, drugi punkt na 3 km, a ostatnia 4 km.

PROGRAM SZCZEGÓŁOWY:

15:30 otwarcie biura zawodów

16:30 zakończenie przyjmowania zgłoszeń do biegu głównego

17:00 start biegu głównego

18:15 wręczenie nagród w kat. generalnej, kat. wiekowych

18:45 zamknięcie zawodów

KLASYFIKACJA BIEG GŁÓWNY:

 1. Generalna mężczyzn
 2. Generalna kobiet
 3. Kategoria wiekowa mężczyzn:
 • M1 od 16 – 20 lat (ur. 2005 – 2001)
 • M2 od 21 – 39 lat (ur. 2000 – 1982)
 • M3 od 40 – 55 lat (ur. 1981 – 1966)
 • M4 od 56 i starsi (ur. 1965 i starsi)
 1. Kategoria wiekowa kobiet:
 • K1 do 25 lat (2005 – 1996)
 • K2 od 26 – 40 lat (1995 – 1981)
 • K3 41 i starsze (1980 i starsze)
 1. Najlepszy zawodnik zamieszkały w Gminie Brzostek
 2. Najlepsza zawodniczka zamieszkała w Gminie Brzostek
 3. Najstarszy zawodnik
 4. Najstarsza zawodniczka

 

Skip to content