Search
Search Menu

WAKACJE Z TENISEM

Czy chcesz, by Twoje dziecko nauczyło się grać w tenisa ziemnego i spędziło przyjemnie wakacje na sportowo? Zrób mu przyjemność i przyprowadź na kort tenisowy. Zapraszamy wszystkie chętne dzieci od IV klasy szkoły podstawowej na BEZPŁATNE zajęcia nauki gry w tenisa ziemnego podczas wakacji.

Gwarantujemy

Gwarantuję aktywnie spędzony czas na świeżym powietrzu z rakietą. Na zajęciach dzieci poznają podstawy gry w tenisa ziemnego, złapią bakcyla tenisa ziemnego, atrakcyjnie spędzą czas wolny, poznają nowych kolegów i koleżanki.

Zapewniamy

– rakiety tenisowe,
– piłki tenisowe ,
– liczne, nowoczesne akcesoria treningowe (mini siatki, drabinki koordynacyjne, pachołki, cele zawieszane na siatce, znaczniki na kort, linie treningowe żółte, tuby ułatwiające zbieranie piłek).
Obowiązuje strój sportowy, buty sportowe z płaską podeszwą.

PLIKI:

WYJAZD NA BASEN DO FRYSZTAKA

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Brzostku organizuje wyjazd na basen dla dzieci i młodzież w wieku 10-16 lat do Frysztaka w dniu 8 lipiec (piątek) w ramach „Wakacje z OSiR – em Brzostek””. Serdecznie zapraszamy do udziału.

Koszt wyjazdu 15 zł od osoby, zapisy oraz składanie oświadczeń w Hali Sportowej im. Agaty Mróz- Olszewskiej, ul. M. N. Mysłowskiego 11 w Brzostku.

ZAPISY OSOBIŚCIE W HALI SPORTOWEJ W BRZOSTKU (godzin funkcjonowania obiektu).
Organizator zapewnia transport, ubezpieczenie oraz opiekę opiekunów.
Uwaga! Ilość miejsc ograniczona! 15 osób
Wyjazd godz. 8:30 – parking Hali Sportowej w Brzostku
Powrót ok. godz. 14:00
Rodziców prosi się o dopilnowanie, aby dzieci miały:
– ważną legitymację szkolną,
– strój kąpielowy (mężczyzn kąpielówki tekstylne ściśle przylegające do ciała (zakaz używania spodenek gimnastycznych, spodenek typu bermudy i wszystkich innych nie przylegających do ciała).
– czepek
– klapki
– ręcznik

Załącznik:

WAKACJE 2022 Z OSIR-em BRZOSTEK

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Brzostku zaprasza wszystkich, a w szczególności dzieci i młodzież szkolną do skorzystania z tegorocznej wakacyjnej oferty imprez sportowo-rekreacyjnych i turystycznych. Wszystkie nasze propozycje znajdziecie tu:

Szczegółowe informacje o wydarzeniach będą się pojawiać na fanpage hala widowiskowo- sportowa w Brzostku. Mamy nadzieję że nasza oferta wyda się interesująca i każdy znajdzie coś dla siebie. Jeszcze raz gorąco zapraszamy miłośników sportu i rekreacji na „Wakacje z OSiR-em”.

PODSUMOWANIE GRAND PRIX W SIATKÓWCE PLAŻOWEJ 2022

W niedzielę 26 czerwca br. odbyła się kolejna edycja Grand Prix w Siatkówce Plażowej. Niedzielne przedpołudnie na brzosteckim OSiRzie upłynął pod znakiem siatkarskiej rywalizacji.

Do zmagań „na piachu” zgłosiło się 8 par, ale do samej rywalizacji przystąpiło 6 par. Dwie pary w ostatniej chwili zrezygnowały z udziału. W drodze losowania do grupy A przydzielone zostały pary: Lech D./Gnat M., Sienkiewicz M./Ryzner R., Róg J. /Siuta A. w grupie B znalazły się natomiast dwójki: Magierski J./Uchman B., Nowicki J./Kalita J., Dynarek J./Łącała R. W obu grupach pojedynki toczyły się systemem każdy z każdym, a do półfinałów awansowały po dwa najlepsze teamy. W gr. A najlepsza okazała się para Sienkiewicz M./Ryzner R. tuż za nimi uplasowali się Róg J. /Siuta A. Z gr. B do półfinałów awansowały dwójki: Dynarek J./Łącała R. oraz Magierski J./Uchman B. Po zmaganiach grupowych nastąpiła krótka przerwa. Turniej odbywał się w ekstremalnych nawet jak na plażowe warunkach, słupek rtęci od godzin przedpołudniowych utrzymywał się na poziomie blisko 30 stopni. Mimo ogromnego upału nikt nie odpuszczał. Po chwili odpoczynku przyszedł czas na decydujące rozstrzygnięcia. W pierwszym półfinale dwójka Sienkiewicz M./Ryzner R. okazała się lepsza od pary Dynarek J./Łącała R., drugi półfinał natomiast padł łupem teamu Magierski J./Uchman B., który pokonał duet Róg J. /Siuta A. W meczach decydujących o kolejności na podium boje toczyły się natomiast do dwóch wygranych setów. Spotkanie o 3 miejsce zwyciężyła para Róg J. /Siuta A. pokonując parę Dynarek J./Łącała R. 2:0. Równie emocjonujący okazał się finał. Już pierwsze akcje finału – dużo ciekawych pojedynków na siatce, mocne ataki i bardzo spektakularne obrony zwiastowały ogromne emocje. Po rozegraniu dwóch setów z batalii zwycięsko wyszła para Sienkiewicz M./Ryzner R. pokonując parę Magierski J./Uchman B. Po finale Kierownik OSiR Brzostek Andrzej Piękoś wręczył wszystkim uczestnikom pamiątkowe dyplomy, drużynom, które znalazły się na podium dodatkowo medale, okazałe puchary oraz nagrody. Dziękujemy wszystkim uczestnikom tegorocznych zmagań. Zwycięzcom tegorocznej edycji gratulujemy i widzimy się – mamy nadzieję – za rok.

Szczegółowe wyniki:

Grupa „A”:

Lech D./Gnat M. – Róg J. /Siuta A. 0:1 (12:21)

Sienkiewicz M./Ryzner R. – Róg J. /Siuta A.1:0 (21:12)

Sienkiewicz M./Ryzner R. – Lech D./Gnat M. 1:0 (21:7)

Grupa „B”:

Magierski J./Uchman B. – Dynarek J./Łącała R. 1:0 (21:8)

Nowicki J./Kalita J. – Dynarek J./Łącała R.0:1 (13:21)

Nowicki J./Kalita J. – Magierski J./Uchman B. (8:21)

Półfinał I

Sienkiewicz M./Ryzner R. – Dynarek J./Łącała R. 2:0 ( 15:8, 15:12)

Półfinał II

Róg J. /Siuta A. – Magierski J./Uchman B. 0:2 (10:15, 4:15)

Mecz o 3 miejsce:

Dynarek J./Łącała R. – Róg J. /Siuta A. 0:2 (11:15, 8:15)

Finał:

Sienkiewicz M./Ryzner R. – Magierski J./Uchman B. 2:0 (15:11, 15:12)

Klasyfikacja końcowa:

 1. Sienkiewicz M./Ryzner R.
 2. Magierski J./Uchman B.
 3. Róg J. /Siuta A.
 4. Dynarek J./Łącała R.
 5. Nowicki J./Kalita J., Lech D./Gnat M.

V BIEG ULICZNY W BRZOSTKU

Po zamieszaniach z pandemią w latach ubiegłych wreszcie kolejna edycja Biegu Ulicznego w Brzostku mogła się odbyć już tradycyjnie w trzecią niedziele czerwca.

Tak jak w poprzednich latach biegacze walczyli na dystansie 5 km. Trasa biegła ulicami: Legionów – Królowej Jadwigi – Przedmieście – A. Gryglewskiego – M.N. Mysłowskiego – droga wewnętrzna łącznik Mysłowskiego/Szkolna – Szkolna – Rynek – Królowej Jadwigi – Przedmieście – A. Gryglewskiego – M.N. Mysłowskiego – droga wewnętrzna łącznik Mysłowskiego/Szkolna – Szkolna – droga wewnętrzna łącznik Mysłowskiego/Szkolna – Zielona – Królowej Jadwigi – Legionów. Tego dnia pogoda nie rozpieszczała biegaczy na termometrach słupek oscylował w okolicach 30 stopni. Przed biegiem głównym po raz drugi odbyły się biegi dziecięce. Pomimo upałów dzielnie wystartowało 73 młodych biegaczy. Po zakończeniu biegów dziecięcych przyszedł czas na udekorowanie najmłodszych. W najmłodszej grupie wiekowej D1 (roczniki 2016 i młodsze) nie była prowadzona klasyfikacja końcowa. W pozostałych kategoriach na najlepszych czekały statuetki oraz nagrody rzeczowe.

Wyniki biegi dziecięce:

– D2 – ur. od 2015 r. do 2013 r. (7 – 9 lat) chłopcy:

 1. Natan Staszewski (Krosno)
 2. Mateusz Czajka (Bieździedza)
 3. Mikołaj Błoniarz (Skurowa)

D2 – ur. od 2015 r. do 2013 r. (7 – 9 lat) dziewcząt:

 1. Lena Papiernik (Skurowa)
 2. Lena Kloc (Dębica)
 3. Blanka Machowska (Szczepańcowa)

D3 – ur. od 2012 r. do 2010 r. (10 -12 lat) dziewcząt:

 1. Emilia Staszewska (Krosno)
 2. Marlena Szczur (Brzostek)
 3. Sabina Kobak (Januszkowice)

D3 – ur. od 2012 r. do 2010 r. (10 -12 lat) chłopcy:

 1. Tomasz Lampara (Januszkowice)
 2. Piotr Jędrzejczyk (Siedliska-Bogusz)
 3. Filip Wołowiec (Brzostek)

D4 – ur. od 2009 r. do 2007 r. (13-15 lat) dziewcząt:

 1. Patrycja Wołowiec (Brzostek)
 2. Nikola Kawalec (Brzyska)
 3. Maja Kosowska (Brzostek)

D4 – ur. od 2009 r. do 2007 r. (13-15 lat) chłopców:

 1. Kamil Siarkowski (Brzostek)
 2. Wiktor Kopeć (Wola Brzostecka)
 3. Filip Synowiecki (Brzostek)

Po biegach dziecięcych odbył się start biegu głównego. Punktualnie o godzinie 18:00 nastąpił start. Na trasę wyruszyło 104 zawodników. Zwycięzcą w kategorii OPEN został Piotr Rojek (Ropczyckie Orły) z czasem 17:50. Drugie miejsce zajął Łukasz Jaumień (Pawko Ranner Team) z czasem17:53, a trzecie Piotr Moździerz z LKS Burzyn (18:29). Wśród pań jako pierwsza linię mety przekroczyła Katarzyna Albrycht z Krościenko Wyżne, która uzyskała czas 18:43. Na drugim miejscu uplasowała się Marta Prajzner z Krościenko Wyżne (19:27). Trzecie miejsce zajęła Kamila Czajka z Bieździadki (20:49). Oprócz nagród w kategorii open, kategorii wiekowych nagrodzono również najstarszego zawodnika Ryszarda Baran z Brzostku oraz najstarszą uczestniczkę Beata Sawicka-Królik z Jasła. Na wszystkich biegaczy, którzy szczęśliwie dotarli do mety, czekały pamiątkowe medale, Zwycięzcy odebrali statuetki oraz nagrody rzeczowe z rąk burmistrza Wojciecha Staniszewskiego oraz kierownika OSiR-u Andrzeja Piękosia. Już tradycyjnie po biegu odbyło się grillowanie, które było świetną okazją do zjedzenia kiełbaski i wymiany swoich wrażeń po biegu z innymi uczestnikami. Nie zabrakło także ciasta do kawy, bo niedziela bez ciacha to nie niedziela, a biegowy wysiłek trzeba sobie osłodzić. Dziękujemy wszystkim, którzy pomogli w organizacji piątej edycji biegu – wolontariuszom, służbom mundurowym, firmom, instytucjom. Przede wszystkim jednak serdecznie dziękujemy zawodnikom, którzy przyjęli nasze zaproszenie. Mamy nadzieję, że bieg przyniósł Wam radość, miłe wspomnienia i satysfakcję z osiągniętych wyników. Gratulujemy zwycięzcom, a pozostałym zawodnikom dziękujemy za udział i do zobaczenia za rok !

KLASYFIKACJA KOŃCOWA:

Wyniki kategoria OPEN M:

 1. Piotr Rojek (Ropczyckie Orły)
 2. Łukasz Jaumień (Pawko Ranner Team)
 3. Piotr Moździerz (LKS Burzyn)

Wyniki kategoria OPEN K:

 1. Katarzyna Albrycht  (Krościenko Wyżne)
 2. Marta Prajzner (Krościenko Wyżne)
 3. Kamila Czajka (Bieździadka)

Wyniki kategoria M1 – 16 – 20 lat:

 1. Mikołaj Bieńko (Jasielskie Pioruny)
 2. Sebastian Zieliński (Gogołów)
 3. Sebastian Pruchnik (Błażkowa)

Wyniki kategoria M2 – 21 – 39 lat:

 1. Zbigniew Zięba (KS Ryglice-Sekcja Biegowa)
 2. Witold Pyc (Wilki Jodłowa)
 3. Łukasz Wojda (Poręby Kupieńskie)

Wyniki kategoria M3 40 – 55 lat:

 1. Bartłomiej Machowski (Machoney Team)
 2. Józef Rojek (Ropczyckie Orły)
 3. Mirosław Czyżowicz (KKB MOSIR KROSNO)

Wyniki kategoria M4 – powyżej 56 lat

 1. Roman Gajda (MUKS Jedlicze)
 2. Wincenty Wojtasiewicz (Tarnowiec)
 3. Mieczysław Cichowski (Królewskie Pilzno)

Wyniki kategoria K1 – do 25 lat:

 1. Julianna Wojdyła (Brzostek)
 2. Weronika Pruchnik (Speed Jasło)
 3. Anna Cichowska (Królewskie Pilzno)

Wyniki kategoria K2 – 26 – 40 lat:

 1. Barbara Zięba (KS Ryglice-Sekcja Biegowa)
 2. Magdalena Kopacz (Trzcinica)
 3. Żaneta Wal (Jodłowa)

Wyniki kategoria K3 – powyżej 41 lat

 1. Anna Święch (Strzyżów)
 2. Karina Wnęk (Dębica)
 3. Agnieszka Kubacka (MUKS Jedlicze)

Wyniki najlepszy zawodnik zamieszkały w Gminie Brzostek:

 1. Patryk Smoleń (Brzostek)
 2. Dariusz Straciło (Siedliska-Bogusz)
 3. Wojciech Straciło (Siedliska-Bogusz)

Wyniki najlepsza zawodniczka zamieszkała w Gminie Brzostek:

 1. Angelika Papiernik (Skurowa)
 2. Julianna Wojdyła (Brzostek)
 3. Karolina Górka (Brzostek)

INFORMATOR V BIEGU ULICZNEGO W BRZOSTKU

Przed nami V Bieg Uliczny w Brzostku.  Poniżej informator w którym zawarliśmy najważniejsze informacje dotyczące biegu. Widzimy się na starcie. Mamy nadzieję, że jesteście gotowi!

BIURO ZAWODÓW:

w Hali Widowiskowo-Sportowej im. Agat Mróz – Olszewskiej w Brzostku

START/ META:

droga wewnętrzna łącznik Mysłowskiego – K. Jadwigi  (obok parkingu Hali Sportowej)

TRASA BIEGU:

Trasa biegu obejmuje ulice: Legionów – Królowej Jadwigi – Przedmieście – A. Gryglewskiego – M.N. Mysłowskiego – droga wewnętrzna łącznik Mysłowskiego/Szkolna – Szkolna – Rynek – Królowej Jadwigi – Przedmieście – A. Gryglewskiego – M.N. Mysłowskiego – droga wewnętrzna łącznik Mysłowskiego/Szkolna – Szkolna – droga wewnętrzna łącznik Mysłowskiego/Szkolna – Zielona – Królowej Jadwigi – Legionów

Dystans 5 km po nawierzchni asfaltowej (4800m) i kosce brukowej (200m). Bieg przeprowadzony zostanie drogami publicznymi czasowo wyłączonymi z ruchu drogowego. Niemniej jednak zawodnicy zobowiązani są do poruszania się prawą stroną jezdni.

GODZINY PRACY BIURA:
– 15:30 otwarcie biura zawodów

– 17:30 zakończenie przyjmowania zgłoszeń do biegu głównego

PARKING:
Przy sklepie Biedronka (ok. 50 m od Hali Sportowej), przy Internacie Zespołu Szkół im. Jana Pawła II, Królowej Jadwigi, (około 200 m od Hali Sportowej), bezpośrednio przy Gimnazjum im królowej Jadwigi, Parking na ul. M. N. Mysłowskiego (wjazd do Hali Sportowej. Parkowanie bezpośrednio przy Hali Sportowej będzie jest zabronione.

SZATNIE, PRYSZNICE
Znajdować się będą w Hali Sportowej im. Agaty Mróz – Olszewskiej w Brzostku
DEPOZYT
Znajdować się będzie w Hali Sportowej im. Agaty Mróz – Olszewskiej w Brzostku
PUNKTY ODŻYWCZE
Na trasie zostaną przygotowane punkty odżywcze w odległości 1,5 km od startu, drugi punkt na 3 km, a ostatnia 4 km.

PROGRAM SZCZEGÓŁOWY:

 • 15:30 otwarcie biura zawodów
 • 16:30 zakończenie przyjmowania zgłoszeń do biegów dziecięcych
 • 17:30 zakończenie przyjmowania zgłoszeń do biegu głównego
 • 17:00 start biegów dziecięcych:
 • 17:00 kategoria D1
 • 17:10 kategoria D2
 • 17:20 kategoria D3
 • 17:30 kategoria D4 dziewcząt
 • 17:35 kategoria D4 chłopców
 • 17:45 wręczenie nagród w kat. dziecięcych
 • 18:00 start biegu głównego
 • 19:15 wręczenie nagród w kat. generalnej, kat. wiekowych
 • 19:45 zamknięcie zawodów

KLASYFIKACJA BIEG GŁÓWNY:

1. Generalna mężczyzn

2. Generalna kobiet

3. Kategoria wiekowa mężczyzn:

 • M1 od 16 – 20 lat (ur. 2006 – 2002)
 • M2 od 21 – 39 lat (ur. 2001 – 1983)
 • M3 od 40 – 55 lat (ur. 1982 – 1967)
 • M4 od 56 i starsi (ur. 1966 i starsi)

4. Kategoria wiekowa kobiet:

 • K1 do 25 lat (2006 – 1997)
 • K2 od 26 – 40 lat (1996 – 1982)
 • K3 41 i starsze (1981 i starsze)

5. Najlepszy zawodnik zamieszkały w Gminie Brzostek

6. Najlepsza zawodniczka zamieszkała w Gminie Brzostek

7. Najstarszy zawodnik

8. Najstarsza zawodniczka

BIEGI DZIECIĘCE:

GODZINY PRACY BIURA:

– 15:30 otwarcie biura zawodów

– 16:30 zakończenie przyjmowania zgłoszeń do biegów dziecięcych

KATEGORIE WIEKOWE:

D1 – ur. od 2020 r. do 2016 r. (2 – 6 lat) dystans ok 50 m, godz. 17:00 (możliwy bieg wraz z rodzicami)

D2 – ur. od 2015 r. do 2013 r. (7- 9 lat) dystans ok 100 m dziewcząt i chłopców, godz. 17:10 (bieg bez rodziców)

D3 – ur. od 2012 r. do 2010 r. (10-12 lat) dystans ok 200 m dziewcząt i chłopców, godz. 17:20 (bieg bez rodziców)

D4 – ur. od 2009 r. do 2007 r. (13-15 lat) dystans ok 400 m dziewcząt i chłopców, godz. 17:30 (bieg bez rodziców)

DOKUMENTY DO POBRANIA:

GRAND PRIX W SIATKÓWCE PLAŻOWEJ

Ruszają zgłoszenia do Grand Prix w Siatkówce Plażowej. Zapraszamy do udziału.

Turniej rozegrany zostanie w NIEDZIELĘ 26 czerwca na boisku OSiR w Brzostku. Zawody zostaną rozegrane z podziałem na kobiety i mężczyzn. W zawodach mogą brać udział zawodnicy amatorzy, jak również zrzeszeni w PZPS. Początek zawodów zaplanowano na godzinę 10:00 (godzina rozpoczęcia może ulec zmianie). Pary można zgłaszać drogą mailową na adres: halasportowa@brzostek.pl do dnia 23 czerwca lub do wyczerpania miejsc (ILOŚĆ MIEJSC OGRANICZONA !!!)
Serdecznie zapraszamy !!!

DOKUMENTY DO POBRANIA:

TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ SZÓSTEK ZAKOŃCZONY

W dniu 8 czerwca na Kompleksie Boisk Sportowych „Moje Boisko – Orlik 2012” obyła się ostatnia impreza w ramach „Sportowego Dnia Dziecka 2022” – Turniej Piłki Nożnej Szóstek w kategorii Szkół Podstawowych.

Do turnieju przystąpiło 9 szkół z terenu gminy. Rywalizacja odbywała się w dwóch grupach, gdzie rozgrywano mecze systemem „każdy z każdym”. Oficjalnego otwarcia turnieju dokonał kierownik OSiR- u w Brzostku Andrzej Piękoś. Przez cały turniej toczyły się bardzo wyrównane i emocjonujące spotkania. Do półfinału z grupy „A” z kompletem zwycięstw awansowała SP Januszkowice oraz z drugiego miejsca SP Kamienica Dolna. W grupie „B” z taka sama liczba punktów awansowały SP Brzostek oraz SP Nawsie Brzosteckie, a o pierwszym miejscu w grupie decydowała liczba strzelonych bramek. W tym lepsi byli uczniowie z brzosteckiej szkoły. W pierwszym półfinale spotkały się szkoły z Januszkowic oraz Nawsia Brzosteckiego. Obie drużyny atakowały bramkę przeciwnika oraz dzielnie broniły. Po jednej z akcji bramkarz z Januszkowic zaspał przy obronie i musiał wyciągać piłkę z siatki. Drużyna z Januszkowic próbowała odrobić straty, sukcesywnie z każdą kolejna akcja była bliska wyrównania niestety piłka jak zaczarowana nie chciała wpaść do bramki. Do końca spotkania żadnej z drużyn nie udało się pokonać bramkarza przeciwnika i po ostatnim gwizdu uczniowie z Nawsia Brzosteckiego mogli się cieszyć z awansu do finału. W drugim półfinale spotkały się SP Brzostek oraz SP Kamienica Dolna. Od początku spotkania przeważał zespół z Brzostku stwarzając wiele dogodnych sytuacji ostatecznie wygrywając 4:0. Mecz o 3 miejsce został rozegrany pomiędzy drużynami, które przegrały mecze półfinałowe (SP Januszkowice, SP Kamienica Dolna). Zwycięsko z tego pojedynku wyszli zawodnicy z Januszkowic wygrywając 1:0. W finale spotkały się drużyny (SP Brzostek, SP Nawsie Brzosteckie), które podczas całego turnieju nie przegrały żadnego spotkania, a w fazie grupowej miedzy drużynami padł remis. Przez całe spotkanie oba zespoły stwarzały sobie sytuacje do pokonania bramkarza przeciwnika. Po jednych z akcji jaką przeprowadził zespół SP Nawsie Brzosteckie bramkarz z SP Brzostek musiał wyciągnąć piłkę z siatki. Po stracie bramki brzosteccy uczniowie próbowali zmienić losy spotkania, ale zabrakło szczęścia i po gwizdku kończącym mecz zawodnicy z SP Nawsie Brzosteckie mogli się cieszyć z zwycięstwa w całym turnieju. Podczas trwania rozgrywek, była prowadzona klasyfikacja króla strzelców, w której po zakończeniu spotkań, aż trzech zawodników miało tyle samo strzelonych bramek. Po dogrywce (konkurs rzutów karnych) tytuł wywalczył Szymon Raś z SP Januszkowice. Drugim akcentem turnieju, była klasyfikacja na najlepszego bramkarza, którą ostatecznie według opinii organizatorów wygrał Igor Zyguła (SP Nawsie Brzosteckie). Wszyscy uczestniczące drużyny biorące udział w turnieju otrzymały pamiątkowe dyplomy, najlepsze drużyny pamiątkowe puchary oraz medale. Wręczanie nagród dokonał Kierownik OSiR-u Andrzej Piękoś. Wszystkim uczestnikom oraz kibicom dziękujemy za przybycie, sportową rywalizację oraz wiele ciekawych i efektownych akcji. Zwycięzcom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Szczegółowe wyniki:

Grupa „A”

SP Przeczyca – SP Januszkowice                            0:4

SP Kamienica Dolna – SP Smarżowa                      1:0

SP Gorzejowa – SP Januszkowice                           0:1

SP Przeczyca – SP Kamienica Dolna                       1:0

SP Gorzejowa – SP Smarżowa                                3:1

SP Januszkowice – SP Kamienica Dolna                 2:1

SP Gorzejowa – SP Kamienica Dolna                      0:1

SP Smarżowa – SP Przeczyca                                  0:0

SP Gorzejowa – SP Przeczyca                                 1:1

SP Smarżowa – SP Januszkowice                            0:2

Grupa „B”

SP Siedliska – Bogusz – SP Brzostek                       0:2

SP Nawsie Brzosteckie – SP Grudna Górna            1:0

SP Grudna Górna – SP Nawsie Brzosteckie            0:1

SP Brzostek – SP Nawsie Brzosteckie                     1:1      

SP Siedliska – Bogusz – SP Nawsie Brzosteckie     0:2                  

SP Grudna Górna – SP Brzostek                              0:4

Półfinał I

SP Kamienica Dolna – SP Brzostek                          0:3      

Półfinał II

SP Nawsie Brzosteckie – SP Januszkowice              1:0

Mecz o 3 miejsce

SP Januszkowice – SP Kamienica Dolna                  1:0      

Finał

SP Nawsie Brzosteckie – SP Brzostek                      1:0      

Klasyfikacja końcowa:

1. SP Nawsie Brzosteckie 

2. SP Brzostek

3. SP Januszkowice

4. SP Kamienica Dolna

5. SP Grudna Górna /SP Przeczyca

7. SP Siedliska – Bogusz/ SP Gorzejowa

8. SP Smarżowa

Więcej zdjęć na : https://www.facebook.com/media/set/?set=a.3114989098755158&type=3

TURNIEJ SIATKÓWKI O PUCHAR KIEROWNIKA OŚRODKA SPORTU I REKREACJI W BRZOSTKU

W poniedziałek 6 czerwca po dwuletniej przerwie Hala Sportowa im. Agaty Mróz – Olszewskiej w Brzostku wypełniła się siatkarkami, które rywalizowały w kolejnej edycji Turnieju Siatkówki o Puchar Kierownika Ośrodka Sportu i Rekreacji w Brzostku kat. Szkół Podstawowych dziewcząt.

Turniej został zorganizowany w ramach „Sportowego Dnia Dziecka 2022”. Do turnieju zgłosiło się 5 drużyn. Punktualnie o 9:00 nastąpiło oficjalne otwarcie z udziałem wszystkich startujących, a rozgrywki toczyły się na dwóch boiskach równocześnie. Zawody rozgrywane były systemem „każdy z każdym”, do dwóch wygranych setów. Najlepsza okazała się SP w Brzostku, która straciła tylko jeden set w całym turnieju. Drugie miejsce wywalczyła SP w Gorzejowej, natomiast trzecie miejsce zajęła SP w Nawsiu Brzosteckim, która zaprezentowała się z bardzo dobrej strony. Wszystkie drużyny biorące udział w siatkarskich zmaganiach, otrzymały pamiątkowe dyplomy, a drużyny, które uplasowały się na podium dodatkowo puchary oraz medale. Nagroda indywidualna powędrowała do Gabriela Lampara (SP Nawsie Brzosteckie). Wręczenia nagród dokonał Kierownik OSiR-u Andrzej Piękoś. Wszystkim uczestnikom oraz kibicom dziękujemy za przybycie, sportową rywalizację oraz wiele ciekawych i efektownych akcji. Zwycięzcom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Szczegółowe wyniki:

SP Gorzejowa – SP Nawsie Brzosteckie 2:0 (25:18, 28:26)

SP Nawsie Brzosteckie – SP Przeczyca  2:0 (25:14, 25:11)

SP Januszkowice – SP Nawsie Brzosteckie 0:2 (20:25, 17:25)

SP Nawsie Brzosteckie – SP Brzostek 0:2 (22:25, 14:25)

SP Januszkowice – SP Brzostek 0:2 (14:25, 14:25)

SP Gorzejowa – SP Przeczyca 2:0 (25:13, 25:12)

SP Brzostek – SP Gorzejowa 2:1 (21:25, 25:15, 15:9)

SP Januszkowice – SP Przeczyca 2:0 (25:8, 25:21)

SP Gorzejowa – SP Januszkowice 2:0 (25:12, 25:17)

SP Brzostek – SP Przeczyca 2:0 (25:10, 25:15)

Klasyfikacja końcowa:

 1. SP Brzostek
 2. SP Gorzejowa
 3. SP Nawsie Brzosteckie
 4. SP Januszkowice
 5. SP Przeczyca

Więcej zdjęć na: https://www.facebook.com/media/set/?set=a.3113456968908371&type=3

Skip to content