MIKOŁAJKOWY TURNIEJ W PIŁCE SIATKOWEJ DZIEWCZĄT – CZWÓRKI

6 grudnia w Hali Sportowej im. Agaty Mróz – Olszewskiej w Brzostku po raz kolejny odbył się Mikołajkowy Turniej w Piłce Siatkowej Dziewcząt z klas IV – VI. W turnieju wzięło udział 6 szkół z terenu Gminy Brzostek (SP Brzostek, SP Gorzejowa, SP Nawsie Brzosteckie, SP Kamienica Górna, SP Januszkowice, SP Grudna Górna).

Zawody zostały rozegrane systemem ”każdy z każdym”. Rozgrywane mecze stały na bardzo wysokim poziomie oraz dostarczały wielu ciekawych akcji oraz siatkarskich wymian. W grze można było zobaczyć zaangażowanie oraz poświęcenie w walce o każdy punkt. Turniej rozgrywany był na wysokim, wyrównanym poziomie, a poszczególne spotkania niejednokrotnie kończyły tie-break. Wszystkim uczestnikom turnieju należą się słowa uznania za udział w zawodach, zaangażowanie, walkę do ostatniego punktu oraz za ducha fair – play w jakim rozgrywane były zawody. Najlepszą drużyną okazała się Szkoła Podstawowa z Brzostku, która podczas całego turnieju wygrała wszystkie spotkania. Na drugim miejscu uplasowała się szkoła z Gorzejowej, zaś brązowe medale wywalczyły zawodniczki z Nawsia Brzosteckiego. Nagroda indywidualna powędrowała do Wiktorii Wójcik (SP Gorzejowa) Wręczanie nagród dokonał Kierownik OSiR-u Andrzej Piękoś. Wszystkim uczestnikom oraz kibicom dziękujemy za przybycie, sportową rywalizację oraz wiele ciekawych i efektownych akcji. Zwycięzcom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.