||

MIKOŁAJKOWY TURNIEJ HALOWEJ PIŁKI NOŻNEJ GMINY BRZOSTEK POD PATRONATEM BURMISTRZA BRZOSTKU

W dniu 4 grudnia odbył się Mikołajkowy Turniej Halowej Piłki Nożnej Gminy Brzostek, w którym udział wzięło 8 drużyn z terenu gminy Brzostek. Jak co roku na turniejach w Brzostku nie zabrakło dobrej zabawy i integracji drużyn, co było głównym celem turnieju.

Oficjalnego otwarcia turnieju dokonał kierownik OSiR- u w Brzostku Andrzej Piękoś. W trakcie otwarcia imprezy w hali gościł św. Mikołaj, który dla każdego uczestnika miał słodki upominek. Zespoły zostały podzielone na 2 grupy, gdzie rozgrywały mecze systemem „każdy z każdym”. Przez cały turniej toczyły się bardzo wyrównane i emocjonujące spotkania. W grupie A sensacyjnie z pierwszego miejsca awansowała SP Przeczyca, która nie przegrała żadnego meczu w swojej grupie. Drugie miejsce zajęła szkoła z Grudnej Górnej. W grupie B po rozegraniu wszystkich spotkań nie było wiadomo kto awansował do dalszej fazy turniej ponieważ, aż trzy zespoły miały taką sama liczbę punktów (SP Brzostek, SP Nawsie Brzosteckie, SP Kamienica Górna). Po szczegółowych obliczeniach z pierwszego miejsca awansowała SP Brzostek, zaś z drugiego SP Nawsie Brzosteckie. Mecze półfinałowe dostarczyły wiele emocji oraz zaskakujących rozstrzygnięć. W pierwszym półfinale zwyciężyła szkoła z Przeczycy, która potwierdziła swoja dobrą formę z meczów grupowych wygrywając z SP Nawsie Brzosteckie. Drugi mecz półfinałowy (SP Brzostek – SP Grudna Górna) po regulaminowym czasie gry nie przyniósł rozstrzygnięć i po raz pierwszy w turnieju potrzebne były rzuty karne. W tym elemencie gry lepiej spisywali się zawodnicy z SP Brzostek i to oni awansowali do finału turnieju.W finale spotkały się zespoły z Brzostku oraz Przeczycy. Zwycięsko z pojedynku wyszła SP Brzostek, wygrywając 1:0 i tym samym mogli cieszyć się ze zwycięstwa w całym turnieju. Ostatecznie na najniższym stopniu podium uplasował się drużyna z Nawsia Brzosteckiego, który pokonał w meczu o 3 miejsce drużynę z Grudnej Górnej . Dodatkowo, w trakcie trwania rozgrywek, była prowadzona klasyfikacja króla strzelców, którą zwyciężył Bartosz Wójtowicz (SP Nawsie Brzosteckie). Drugim akcentem turnieju, była klasyfikacja na najlepszego bramkarza, którą ostatecznie według opinii organizatorów wygrał Kacper Czarnecki (SP Grudna Górna). Wszyscy uczestniczące drużyny biorące udział w mikołajkowych zmaganiach, otrzymały pamiątkowe dyplomy, najlepsze drużyny pamiątkowe puchary oraz medale. Wręczanie nagród dokonał Kierownik OSiR-u Andrzej Piękoś. Wszystkim uczestnikom oraz kibicom dziękujemy za przybycie, sportową rywalizację oraz wiele ciekawych i efektownych akcji. Zwycięzcom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

WYNIKI:

Grupa „A”

SP Smarżowa – SP Siedliska –Bogusz 0:0

SP Grudna Górna – SP Przeczyca 0:1

SP Smarżowa – SP Przeczyca 0:1

SP Grudna Górna – SP Siedliska–Bogusz 3:0

SP Smarżowa – SP Grudna Górna 0:6

SP Przeczyca – SP Siedliska–Bogusz 0:0

Grupa „B”

SP Brzostek – SP Nawsie Brzosteckie 1:0

SP Kamienica Górna – SP Gorzejowa 1:0

SP Brzostek – SP Gorzejowa 4:0

SP Kamienica Górna – SP Nawsie Brzosteckie 0:1

SP Brzostek – SP Kamienica Górna 0:1

SP Gorzejowa – SP Nawsie Brzosteckie 0:4

Półfinał I:

SP Przeczyca – SP Nawsie Brzosteckie1:0

Półfinał II:

SP Brzostek – SP Grudna Górna 0:0 k. 2:1

Mecz o 3 miejsce

SP Nawsie Brzosteckie – SP Grudna Górna 1:0

Finał:

SP Brzostek – SP Przeczyca 1:0

Klasyfikacja końcowa:

 1. SP Brzostek
 2. SP Przeczyca
 3. SP Nawsie Brzosteckie
 4. SP Grudna Górna
 5. SP Kamienica Górna
 6. SP Siedliska-Bogusz
 7. SP Smarżowa
 8. SP Gorzejowa

  Galeria zdjęć!

  (Kliknij w miniaturę, aby powiększyć!)

   

  Więcej zdjęć na: https://www.facebook.com/pg/HALA-Widowiskowo-Sportowa-w-Brzostku-1411173065803445/photos/?tab=album&album_id=2172871242966953&__xts__%5B0%5D=68.ARD-adv6r3COZkgEjVXLm6aHAv_mORi7vcYmBM0dEXQIJSZKZtwwv3ARS5KXOWyG-uWAIfevUBrvfoIEIKCA43b7MrKki-z6CsnXqhKTcfMUqLSBfdF8KcQFWTs2L2WbF_FT1lBVHbAOtFBsi4VEQQ_Iob3OZ-U7rEfR4Kd3KTicRqQQ0v2ApOyZ88ROEia1PfFz4z7aif4CTkaIgE_E7wCBsLqPTdNMDwGA3QyXBpzZu7HVEyhrgi59x7UP0QzVClVNQuzhRLvwIhz9SG_QF3kqY_IHYnKOumq6mGsarjYE6-WBSwz-aH6iczP3fKeurZEd5WiVf7UI2nX1AWwdaUmdgXxa4R2VYXzg_GeoW5GxVf94Eo7Oab3VBWTndo7KRqQRkvxlpkSiVxTy7i-qzU_bk_TR2qTENyzEX0H64DN8EwoZuvhIi7FOUtvs1hSVuMGOuAMtGqCAGr4F_ZSeGwD_rA&__tn__=-UC-R

Podobne wpisy

Dodaj komentarz