WAKACJE Z OSIR-EM 2020 CZAS START!

Ze względu na obowiązujące zasady epidemiologiczne, tegoroczne wakacje z OSiR-em w trochę innej odsłonie.

Dla najmłodszych…

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Brzostku serdecznie zaprasza najmłodszych mieszkańców naszej gminy do udziału w zajęciach oraz turniejach organizowanych w czasie wakacji. W każdy wtorek i czwartek w godz. 9:00-14:00 nieodpłatnie do dyspozycji dzieci w wieku szkolnym (do 16 r. ż) będzie Hala Widowiskowo – Sportowa w Brzostku. W tym czasie dzieci i młodzież będą mieli możliwość zagrać m. in. w piłkę nożną, siatkówkę, koszykówkę, badmintona, tenisa stołowego, a także bilard. Wybór należy do Was! : ) Poza tym na przełomie lipca i sierpnia przewidziana jest organizacja turniejów (t. stołowy i badminton), o szczegółach których będziemy informować na bieżąco. Już teraz zapraszamy do licznego udziału.

… i dla tych nieco starszych

Ze względu na nadal panującą epidemię w tym roku nie odbędzie się Amatorska Liga Piłki Nożnej Gminy Brzostek. Zapraszamy natomiast miłośników tenisa ziemnego do udziału w Amatorskiej Lidze Tenisa Ziemnego Gminy Brzostek oraz X Mistrzostwach Par Deblowych Tenisa Ziemnego Gminy Brzostek jak również do IV Mistrzostwach Gminy Brzostek w Siatkówce Plażowej, Grand Prix w Siatkówce Plażowej 2020. Podobnie jak w przypadku turniejów dla dzieci, o szczegółach oraz terminach będziemy informować na bieżąco.

Informujemy jednocześnie, że wszystkie zajęcia oraz turnieje zorganizowane zostaną zgodnie z obowiązującymi obecnie zaleceniami dotyczącymi COVID-19.

 

 

 

Podobne wpisy

Dodaj komentarz