||

WAKACYJNE WYJAZDY Z OSIR- em BRZOSTEK

W programie „Wakacji z OSiR-  em” znajdują się liczne wyjazdy m.in. na basen czy trampoliny. Szczegółowe informacje poniżej.

WYJAZDY NA BASEN

Wyjazd na basen dla dzieci i młodzież w wieku 10-16 lat do Frysztaka w dniu 11 lipca (środa) oraz 7 sierpnia (wtorek) w ramach „Wakacje z OSiR-em w Brzostku-2018”. W przypadku złej pogody wyjazd zostanie zorganizowany na basen kryty do Dębicy. Koszt wyjazdu ok 15 zł od osoby, zapisy oraz składanie oświadczeń w Hali Sportowej im. Agaty Mróz- Olszewskiej, ul. M. N. Mysłowskiego 11 w Brzostku. Obowiązkowe wymagane zgody rodziców: druk OSiR Brzostek (do pobrania poniżej), podpisana zgoda na przetwarzanie danych osobowych oraz klauzura informacyjna dot. przetwarzania danych osobowych.
Organizator zapewnia transport, ubezpieczenie oraz opiekę opiekunów.
Uwaga! Ilość miejsc ograniczona! 26 osób
Wyjazd godz. 9.30 – parking Hali Sportowej w Brzostku
Powrót ok. godz. 14.30
Rodziców prosi się o dopilnowanie, aby dzieci miały:
– ważną legitymację szkolną,
– strój kąpielowy (mężczyzn kąpielówki tekstylne ściśle przylegające do ciała (zakaz używania spodenek gimnastycznych, spodenek typu bermudy i wszystkich innych nie przylegających do ciała).
– czepek
– klapki
– ręcznik

WYJAZD NA TRAMPOLINY

Wyjazd na trampoliny dla dzieci i młodzież w wieku 10-16 lat na wyjazd do Rzeszowa w dniu 30 lipca (poniedziałek), w ramach „Wakacje  z OSiR-em w Brzostku-2018”. Koszt wyjazdu  ok 30 zł od osoby, zapisy oraz składanie oświadczeń w Hali Sportowej im. Agaty Mróz- Olszewskiej, ul. M. N. Mysłowskiego 11 w Brzostku. Obowiązkowe wymagane zgody rodziców: druk OSiR Brzostek, druk FlyPark (do pobrania poniżej), podpisana zgoda na przetwarzanie danych osobowych oraz klauzura informacyjna dot. przetwarzania danych osobowych. Organizator zapewnia transport, ubezpieczenie oraz opiekę opiekunów.
Uwaga! Ilość miejsc ograniczona! 50 osób
Wyjazd godz. 9.30 – parking Hali Sportowej w Brzostku
Powrót ok. godz. 14.30

Rodziców prosi się o dopilnowanie, aby dzieci miały:
– ważną legitymację szkolną,
– skarpetki antypoślizgowe (w przypadku własnych)

DOKUMENTY DO POBRANIA:

REGULAMIN OBIEKTU NINJA JUMP

OŚWIADCZENIE PARK TRAMPOLIN

KLAUZULA INFORMACYJNA RODO

ZGODA NA PRZETWARZANIE DANYCH OSOBOWYCH

ZGODA RODZICA NA WYJAZD

Podobne wpisy

Dodaj komentarz