||

WYCIECZKA ROWEROWA Z BURMISTRZEM PO GMINIE BRZOSTEK ZA NAMI

W pierwszą sobotę września miłośnicy jazdy na rowerze wyruszyli spod parkingu przy Hali Sportowej w Brzostku na wycieczkę rowerową z burmistrzem po gminie Brzostek.

Niestety burmistrz ze względu na chorobę nie mógł uczestniczyć w przejażdżce, ale już teraz zadeklarował, że za rok będzie na pewno. Trasa tegorocznej wycieczki skierowana była do rodzin z dziećmi oraz tych wszystkich, którzy preferują spokojne tempo przy niewielkim dystansie. Na półmetku zatrzymaliśmy się przy Dąbie Chrześcijaninie, który znajduje się w Januszkowicach, ponieważ nie mogło zabraknąć pamiątkowego zdjęcia z tak ciekawego miejsca na trasie naszego rajdu.

Na terenie Gminy Brzostek oczywiście nie brakuje innych, malowniczych terenów, po których poruszanie się rowerem jest prawdziwą przyjemnością. Duża różnorodność ukształtowania terenu sprawia, że każdy znajdzie tutaj coś dla siebie. Zarówno ci, którym zależy na rekreacyjnej turystyce rowerowej, jak i miłośnicy rowerowych wyzwań. Gdy wszyscy uczestnicy dotarli pod hale sportową na rowerzystów czekała przepyszna kiełbaska z grilla, ciepłe i zimne napoje. Podczas wspólnego grillowania nie zabrakło rozmów i dzielenia się doświadczeniami zdobytymi podczas rowerowych wojaży. Jak co roku podczas rajdu została przeprowadzona loteria fantowa, na której rozlosowano nagrody dla wszystkich uczestników. Dziękujemy wszystkim, którzy postanowili przyłączyć się do nas i po raz czwarty spędzić aktywnie wrześniową sobotę.

<ZOBACZ GALERIĘ>   

<Kliknij w miniaturę by powiększyć!>

 

Podobne wpisy

Dodaj komentarz