||

ZAKOŃCZYŁY SIĘ III MISTRZOSTWA GMINY BRZOSTEK W SIATKÓWCE PLAŻOWEJ

Po raz kolejny Zawadka Brzostecka gościła zawodników, którzy walczyli w III Mistrzostwach Gminy Brzostek w Siatkówce Plażowej. Impreza została zorganizowana przez Ośrodek Sportu i Rekreacji w Brzostku oraz Sołectwo Zawadka Brzostecka.

Turniej tym razem odbył się w sobotę (20.07) i rozpoczął się o godzinie 13.00. Uczestniczyło w nim 9 par z terenu gminy. Już w pierwszych pojedynkach widać było, że każdej parze zależy na zwycięstwie. Zawodnicy dawali z siebie wszystko. Do sporej niespodzianki doszło w drugiej serii spotkań, gdzie para Golec Sz./ Kolbusz M. po bardzo zaciętym pojedynku wygrała na przewagi z obrońcami tytułu braćmi Sobczyk. Wiadomo już było, że zawodnicy z Zawadki Brzosteckiej nie zwyciężą w Mistrzostwach trzeci raz z rzędu. W decydującym o zwycięstwie starciu spotkały się pary, które w ubiegłym roku zdobyły miejsca na podium Lisak K./Lisak Ł.(3 miejsce) oraz Mroczkowski P./ Bik Ł.(2 miejsce). Finał został rozegrany do dwóch wygranych setów. Od początku para Mroczkowski P./ Bik Ł. pewnie wypracowała sobie przewagę, której nie oddali do końca spotkania i po ostatnim punkcie mogli cieszyć się ze zwycięstwa w całym turnieju. W meczu o trzecie miejsce po raz drugi na tej imprezie zagrały pary Golec Sz./ Kolbusz M. i Sobczyk M./ Sobczyk D. Również i to spotkanie przyniosło wiele emocji, a o zwycięstwie musiała zadecydować rywalizacja na przewagi. Z tej wojny nerwów zwycięsko wyszli tym razem zawodnicy z Zawadki Brzosteckiej, którzy wygrali 26:24 i mogli świętować zdobycie 3 miejsca. Po meczu finałowym najlepsze pary otrzymały pamiątkowe statuetki i medale. Nagrody wręczał kierownik OSiR–u Andrzej Piękoś oraz sołtys Zawadki Brzosteckiej Marcin Sas. Cały turniej przebiegł w miłej atmosferze, słoneczna pogoda sprzyjała rozgrywkom, a licznie zgromadzeni kibice wraz z zawodnikami stworzyli fantastyczne widowisko. Gratulujemy zwycięzcą, a pozostałym zawodnikom dziękujemy za udział i do zobaczenia za rok !

Klasyfikacja końcowa:

  1. Mroczkowski P. / Bik Ł.
  2. Lisak K. / Lisak K.
  3. Sobczyk M. / Sobczyk D.
  4. Golec Sz. / Kolbusz M.

5-6

Lisak. D. / Dobosz W.

Szymański K. / Strojek D.

7-8

Sękiewicz D. / Bielecki M.

Sołtys R. / Siwek K.

Zobacz galerię!

Kliknij w miniaturę by powiększyć

Więcej zdjęć na:

https://www.facebook.com/pg/HALA-Widowiskowo-Sportowa-w-Brzostku-1411173065803445/photos/?tab=album&album_id=2312568092330600

Podobne wpisy

Dodaj komentarz