FERYJNY TURNIEJ PIŁKI SIATKOWEJ – DWÓJKI, KAT. SZKOŁY PODSTAWOWE – PODSUMOWANIE

We wtorek, 17.01.2023 r. w Hali Widowiskowo-Sportowej w Brzostku odbył się kolejny już Feryjny Turniej Piłki Siatkowej – Dwójki, dedykowany dla klas IV-VIII SP, zorganizowany przez Ośrodek Sportu i Rekreacji w Brzostku. Turniej na stałe wpisał się już w harmonogram corocznych „Ferii Zimowych na sportowo” z OSiRem Brzostek.

Zawody przeznaczone były dla uczniów szkół podstawowych w kategorii dziewcząt i chłopców.  Do rywalizacji zgłosiło się 5 par chłopców i aż 12 par dziewcząt. Mecze chłopców rozgrywane były systemem „każdy z każdym” do 15 pkt. i dwóch wygranych setów. Dziewczęta natomiast zostały podzielone na 3 czterodrużynowe grupy, z których do dalszej części rozgrywek awansowały po 2 najlepsze pary z każdej z grup oraz 2 najlepsze dwójki z trzecich miejsc. Na trzech boiskach rozegranych zostało łącznie 36 spotkań, które przez ponad 4h dostarczały wielu emocji. Finalnie zwycięzcami tegorocznego turnieju zostały drużyny „Dziewczyny z Brzostku” (K. Podraza, M. Kapała) oraz „8 klasa”(F. Synowiecki, F. Pietrzycki) , obie pary reprezentujące SP Brzostek.

Po zakończeniu zmagań na wszystkich uczestników czekały pamiątkowe dyplomy oraz słodki poczęstunek. Dodatkowo miejsca na podium zostały nagrodzone medalami, a zwycięscy ponadto otrzymali okazałe statuetki. Wręczania nagród dokonał Kierownik OSiR-u Andrzej Piękoś.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom za sportową i zdrową rywalizację, zwycięzcom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów. Cieszymy się, że zechcieliście ten czas ferii spędzić na sportowo wraz z OSiRem.

<Zobacz zdjęcia>

Podobne wpisy

Dodaj komentarz