|

GMINNY DZIEŃ DZIECKA ZA NAMI

Po raz kolejny moc atrakcji dla małych i większych, znakomita atmosfera, uśmiechnięte dziecięce twarze. Tak w skrócie można opisać to co się działo w minioną niedzielę – 9 czerwca  br., na terenie stadionu OSiR w Brzostku.

Organizatorzy zadbali by Gminny Dzień Dziecka na długo pozostał w pamięci najmłodszych. To już druga taka impreza, którą zorganizował Ośrodek Sportu i Rekreacji w Brzostku. Jeśli Dzień Dziecka to nie mogło zabraknąć wesołego miasteczka. Basen z kulkami, zjeżdżalnia i dmuchana ścianka cały czas były oblegane przez maluchy. Oczywiście wszystko dostępne było za darmo. W programie nie mogło zabraknąć gier i zabaw, które zostały przygotowane przez animatorki z Tęczowej Doliny. Dzieciom dużo radości dostarczyli goście (Elmo, Olaf, Kaczor Donald, Myszka Miki), którzy rozdawali najmłodszym balony oraz lizaki.

W czasie festynu nie mogło zabraknąć ruchu na świeżym powietrzu więc dla przyszłych gwiazd futbolu przygotowano mini boisko do piłki nożnej, które, ani na chwilę nie stało puste. Również można był zagrać w badmintona oraz siatkówkę plażową na boisku, które w ubiegłym roku zostało oddane do użytku. Najbardziej oblegane były stanowiska ze smakołykami: watą cukrową, popcornem napojami i lodami. Dodatkową atrakcją dla najmłodszych był przygotowany tor przeszkód przez strażaków, którzy w tym samym dniu dzielnie walczyli na boisku obok w Gminnych Zawodach Sportowo – Pożarniczych.

Po liczbie dzieci które odwiedziły nas w tym dniu wierzymy, że Gminny Dzień Dziecka sprawił radość wszystkim milusińskim bawiącym się w Brzostku. Dziękujemy wszystkim za wspólną zabawę. Mamy nadzieję, że spotkamy się znów za rok!

Zobacz galerię!

Kliknij w miniaturę, by powiększyć!

Więcej zdjęć na:

https://www.facebook.com/pg/HALA-Widowiskowo-Sportowa-w-Brzostku-1411173065803445/photos/?tab=album&album_id=2284625001791576

Podobne wpisy

Dodaj komentarz