|

MECZ W RZESZOWIE, SIATKARSKIE EMOCJE I HISTORIA PEWNYCH BUTÓW

W środę 29 stycznia młodzież, która uczęszcza na zajęcia z siatkówki, oraz osoby chętne  wraz z opiekunami udali się do Rzeszowa, na mecz siatkówki. W Hali Podpromie po dwóch stronach siatki stanęły drużyny Asseco Resovii Rzeszów i GKS Katowice.

Mecz odbył się w ramach rundy rewanżowej rozgrywek PlusLigi. Cele wyjazdu to: obejrzenie meczu, poznanie zasad panujących podczas zawodowej ligi siatkówki, obserwacja postaw i zachowań zawodników na boisku, a także przepisów gry w piłkę siatkową. Mecz zakończył się zwycięstwem gości 3:1. Po zakończonym spotkaniu nasi pasjonaci mogli liczyć na zdjęcia z siatkarzami oraz zdobycie autografów. Niektórym udało się nawet zdobyć coś więcej. Dustin Watten, libero GKS Katowic, podarował buty meczowe Michałowi, które oczywiście podpisał swoim nazwiskiem.

Kibicowanie tak wybitnym sportowcom było ogromną przyjemnością zarówno dla uczestników, jak i dla opiekunów. Pomimo późnego powrotu do domu wszyscy znakomicie się bawili i z niecierpliwością oczekują na kolejną możliwość kibicowania.

<Zobacz galerię>

<Kliknij w miniaturę by powiększyć!>

Podobne wpisy

Dodaj komentarz