||

KOLEJNY TURNIEJ ZA NASZYMI SIATKARZAMI

W dniu 11.11.2021 r. młodzieżowa drużyna siatkarska OSiR Brzostek wzięła udział w Otwartym Turnieju Piłki Siatkowej z okazji Święta Odzyskania Niepodległości organizowanym przez Tarnowski TKKF oraz Tarnowski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Tarnowie.

W turnieju udział wzięło 8 drużyn, rozgrywki toczyły się systemem brazylijskim (do 2 przegranych meczy), co oznaczało, że dwie porażki w turnieju eliminowały z dalszej rywalizacji. Brzosteckich siatkarzy już w pierwszym meczu czekała trudna przeprawa z lokalnym rywalem – drużyną TEAM JODŁOWA. Po bardzo zaciętym i wyrównanym meczu nasza drużyna wyszła z tej potyczki zwycięsko. Kolejnym rywalem był zespół KADRA BOBREK BYTOM – jak się później okazało – zwycięscy całego turnieju. Niestety w tym meczu znaczną przewagę od samego początku jego trwania mieli przeciwnicy, co skutkowało porażką 0:2. Po krótkiej przerwie i kilku minutach na odpoczynek przyszedł czas na kolejne spotkanie. Tym razem przeciwnikiem OSiR-u był zespół VOLLEYALL FAMILIA TARNÓW. Niestety i tym razem nie udało się pokonać rywali, jednakże mecz był znacznie bardziej zacięty niż poprzedni. Ostatecznie drużyna OSiR Brzostek z 1 zwycięstwem i 2 porażkami została sklasyfikowana wraz z drużyną SOKÓŁ SENIORZY TARNÓW na miejscach 5-6. To jednak nie koniec siatkarskich zmagań naszej drużyny. Już w najbliższy piątek (19.11.2021 r.) po rocznej przerwie na halę w Pilźnie powraca Pilźnieńska Amatorska Liga Piłki Siatkowej, w której młodzi zawodnicy OSiR-u wezmą udział. Mocno ściskamy kciuki i liczymy po cichu na dobry wynik drużyny w rozgrywkach.