|

Zakończona IX Amatorska Liga Tenisa Ziemnego Gminy Brzostek

Za nami IX edycja Amatorskiej Ligi Tenisa Ziemnego Gminy Brzostek. Po raz kolejny turniej dostarczył mnóstwo emocji. Liga wystartowała 5 lipca i trwała do 3 sierpnia 2018r. Do udziału w rozgrywkach zgłosiło się 6 tenisistów.

Byli to zawodnicy nie tylko z terenu naszej gminy, ale również z Jodłowej i Jasła.

Poziom gry w tegorocznej lidze był bardzo wysoki i niezwykle wyrównany. Mimo zmienności pogodowych udało się zagrać wszystkie mecze w zaplanowanym terminie. Pojedynki rozgrywane były w systemie „każdy z każdym”.

W piątek 3 sierpnia o godzinie 18.00 odbył się mecz finałowy, pomiędzy tenisistami , którzy zajmowali najwyższe miejsca w tabeli. Byli to: Robert Warzecha(Jodłowa) oraz Paweł Styczyński(Jasło). Po długim i wyczerpującym pojedynku, zwycięzcą okazał się Robert, wygrywając 2:0 (7:5) (6:2). Warto zaznaczyć, że ten zawodnik, nie stracił ani jednego seta, w żadnym meczu Amatorskiej Ligi Tenisa Ziemnego.

Po finałowym meczu wręczono pamiątkowe dyplomy uczestnikom oraz puchary finalistom. Nagrody wręczali kierownik OSiR Brzostek Andrzej Piękoś oraz Daniel Wójcik. Wszystkim zawodnikom gratulujemy i zapraszamy na przyszłoroczną edycję.

Klasyfikacja końcowa:
1. Robert Warzecha
2. Paweł Styczyński
3. Daniel Mróz
4. Szczepan Nowicki
5. Janusz Piątkiewicz
6. Mateusz Lechwar

GALERIA ZDJĘĆ
(Kliknij w miniaturę, aby wyświetlić!)

 

Podobne wpisy

Dodaj komentarz