RUSZYŁY ZAPISY DO IV BIEGU ULICZNEGO W BRZOSTKU

Po rocznej przerwie znowu będzie! Mowa o czwartej edycji Biegu Ulicznego w Brzostku, który podczas pierwszej fali koronawirusa nie odbył się ze względu na zagrożenie epidemiczne.

Tym razem zapraszamy do wzięcia udziału amatorów biegania w dniu 29 sierpnia o godz. 17:00. Tak jak w poprzednich latach biegacze będą walczyć na dystansie 5 km. Dzięki wybudowaniu nowych dróg trasa biegu została zmodyfikowana i będzie przebiegała przez ulice: Legionów – Królowej Jadwigi – Przedmieście – A. Gryglewskiego – M.N. Mysłowskiego – droga wewnętrzna łącznik Mysłowskiego/Szkolna – Szkolna – Rynek – Królowej Jadwigi – Przedmieście – A. Gryglewskiego – M.N. Mysłowskiego – droga wewnętrzna łącznik Mysłowskiego/Szkolna – Szkolna – droga wewnętrzna łącznik Mysłowskiego/Szkolna – Zielona – Królowej Jadwigi – Legionów. Start oraz meta zostaną zlokalizowane przy Hali Sportowej im. Agaty Mróz – Olszewskiej. Zapisy na https://competitions.timekeeper.pl/competitions/103.

Opłata za pakiet startowy będzie wynosić:

– 20 zł – pakiet bez koszulki (udział w biegu i numer startowy)

– 30 zł – pakiet z koszulką (udział w biegu, numer startowy koszulka)

Po biegu na każdego uczestnika czekać będzie pamiątkowy medal, oraz ciepły posiłek. Limit pakietów startowych to 120 sztuk. Oprócz klasyfikacji generalnej kobiet i mężczyzn przewidziano klasyfikacje wiekowe (3 kategorie dla kobiet i 4 kategorie dla mężczyzn). Będzie także nagroda dla najlepszej zawodniczki i zawodnika z terenu gminy Brzostek oraz dla najstarszego i najstarszej zawodniczki biegu. Dla zwycięzców we wszystkich kategoriach przewidziano atrakcyjne nagrody. Już nie możemy się doczekać spotkania z biegaczami. Aktualne informacje na temat biegu można śledzić na fanpage Bieg Uliczny w Brzostku.

Podobne wpisy

Dodaj komentarz