Siatkarski sezon drużyny OSiR Brzostek rozpoczęty

W piątek, 11 listopada siatkarze OSiR Brzostek rozegrali swoje pierwsze mecze w tegorocznym sezonie. Zorganizowany przez Małopolskie TKKF turniej z okazji kolejnej rocznicy odzyskania przez Polskę Niepodległości liczył 8 drużyn, które na co dzień biorą udział w rozgrywkach ligowych. Zawody toczyły się „systemem brazylijskim” (do dwóch przegranych meczy). Drużyna OSiR po bardzo zaciętych spotkaniach zakończyła turniej z jednym zwycięstwem i dwiema porażkami.

Turniej był doskonałym przetarciem przed startującą dwa tygodnie później kolejną edycją Pilźnieńskiej Gminnej Amatorskiej Ligi Piłki Siatkowej, do której zgłosiło się 11 drużyn.

W pierwszym spotkaniu drużyna OSiR Brzostek pokonała w bardzo dobrym stylu zespół „Team Jasło”, natomiast w drugim meczu musiała uznać wyższość drużyny „Jan nierdzewny” 3:1. Liga jednak jest bardzo długa i sporo meczy jeszcze przed naszymi siatkarzami.

Poza zmaganiami czysto sportowymi drużyna OSiR-u bardzo chętnie włącza się również w akcje charytatywne. W związku z tym w sobotę, 3 grudnia zawodnicy wzięli udział w charytatywnym turnieju siatkówki, którego głównym celem była pomoc ciężko choremu Konradowi. Siatkarze zaprezentowali się z bardzo dobrej strony, nie przegrywając bowiem żadnego meczu. Nie wyniki sportowe  jednak w tym dniu były najważniejsze.

Bez chwili wytchnienia, bo już w najbliższy piątek wracamy do zmagań w PGALPS, a rywalem drużyny OSiR Brzostek będzie ubiegłoroczny zwycięzca ligi, drużyna Prestige Okna.

Podobne wpisy

Dodaj komentarz