||

TURNIEJ HALOWEJ PIŁKI NOŻNEJ GMINY BRZOSTEK Roczniki 2003 – 2006 ZAKOŃCZONY

15 lutego odbył się Turniej Halowej Piłki Nożnej Gminy Brzostek dla klas VII – VIII szkół podstawowych oraz III klas gimnazjum, w którym udział wzięło 8 drużyn z terenu gminy Brzostek. Rozgrywki organizowane były w ramach ,,Ferii zimowe na sportowo z OSiR Brzostek”.

Oficjalnego otwarcia turnieju dokonał kierownik OSiR- u w Brzostku Andrzej Piękoś. Zespoły zostały podzielone na 2 grupy, gdzie rozgrywały mecze systemem „każdy z każdym”. Przez cały turniej toczyły się bardzo wyrównane i emocjonujące spotkania. Na trybunach zasiedli kibice, którzy dopingowali swoich faworytów. W grupie „A” z pierwszego miejsca awansowała Kilerzy, która nie przegrała żadnego meczu w swojej grupie. Drugie miejsce zajęła szkoła z Grudnej Górnej. W grupie B z pierwszego miejsca awansowała SP Brzostek, zaś z drugiego KS-Bit. Mecze półfinałowe dostarczyły wiele emocji oraz zaskakujących rozstrzygnięć. W pierwszym półfinale zwyciężyła szkoła z SP Brzostek, która potwierdziła swoja dobrą formę z meczów grupowych wygrywając z SP Grudna. Drugi mecz półfinałowy (Kelnerzy – KS-Bit) pewnie zwyciężył zespół KS-Bit. W finale spotkały się zespoły z Brzostku oraz KS-Bit. Zwycięsko z pojedynku wyszła SP Brzostek, wygrywając 1:0 i tym samym mogli cieszyć się ze zwycięstwa w całym turnieju. Ostatecznie na najniższym stopniu podium uplasował się drużyna z SP Grudnej Górnej, który pokonał w meczu o 3 miejsce drużynę Kilerzy. Dodatkowo, w trakcie trwania rozgrywek, była prowadzona klasyfikacja króla strzelców, którą zwyciężył Seweryn Kędzior (KS- Bit).

Drugim akcentem turnieju, była klasyfikacja na najlepszego bramkarza, którą ostatecznie według opinii organizatorów wygrał Konrad Łukasik (SP Brzostek).

Wszyscy uczestniczące drużyny biorące udział w mikołajkowych zmaganiach, otrzymały pamiątkowe dyplomy, najlepsze drużyny pamiątkowe puchary oraz medale. Wręczanie nagród dokonał Kierownik OSiR-u Andrzej Piękoś. Wszystkim uczestnikom oraz kibicom dziękujemy za przybycie, sportową rywalizację oraz wiele ciekawych i efektownych akcji. Zwycięzcom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Szczegółowe wyniki:

Grupa „A”

SP Grudna Górna – WKS Nawsie Brzosteckie 2:0

Kilerzy – Dzikie Jednorożce 1:0

SP Grudna Górna – Dzikie Jednorożce 1:0

WKS Nawsie Brzosteckie – Kilerzy 0:0

SP Grudna Górna – Kilerzy 0:1

Dzikie Jednorożce – WKS Nawsie Brzosteckie 0:2

Grupa „B”

KS-Bit – SP Brzostek 0:0

Power Rangers – Naleśniki 2:0

SP Brzostek – Power Rangers  1:0

KS-Bit – Naleśniki 4:0

KS-Bit – Power Rangers 0:0

Naleśniki – SP Brzostek 0:3

Półfinał I

Kilerzy – KS-Bit 1:2

Półfinał II

SP Grudna Górna – SP Brzostek 0:1

Mecz o 3 miejsce

SP Grudna Górna – Kilerzy 3:1

Finał

SP Brzostek – KS-Bit 1:0

Klasyfikacja końcowa:

  1. SP Brzostek
  2. KS-Bit
  3. SP Grudna Górna
  4. Kilerzy

5-8

Dzikie Jednorożce

Naleśniki

Power Rangers

WKS Nawsie Brzosteckie

Galeria zdjęć!

(Kliknij w miniaturę, aby powiększyć!)

Więcej zdjęć na:

https://www.facebook.com/pg/HALA-Widowiskowo-Sportowa-w-Brzostku-1411173065803445/photos/?tab=album&album_id=2217113808542696

Podobne wpisy

Dodaj komentarz