||

4 OTWARTY TURNIEJ HALOWEJ PIŁKI NOŻNEJ ZAKOŃCZONY

4 Otwarty Turniej Halowej Piłki Nożnej Turnieje Piłki Nożnej za nami. Turniej został zorganizowany w ramach „Ferie Zimowe na Sportowo z OSiR- em Brzostek”. Jak co roku był to ostatni akcent tegorocznego zimowego odpoczynku.

Do rywalizacji przystąpiło 6 drużyn, które walczyły o zwycięstwo w całym turnieju. Zawody zostały rozegrane systemem „każdy z każdym” po 12 minut. Otwarcia turnieju oraz powitania uczestników dokonał Kierownik OSiR- u Andrzej Piękoś. Od pierwszego gwizdka rywalizacja była zacięta, a zawodnicy wkładali całe serca w grę. Najlepszą drużyną została drużyna Futbolowi Artyści, którzy nie przegrali żadnego spotkania strzelając 9 bramek i żadnej nie tracąc. Drugie miejsce zajął zespół Galaktyczni Wojownicy. Rywalizacja o trzecie miejsce (Sokół Siedliska- Bogusz, KS-Bit) była zacięta i emocjonująca, a o brązowym medalu zadecydowało trzecie kryterium regulaminowej punktacji, a mianowicie stosunek bramek strzelonych do straconych. Ostatecznie z lepszym bilansem trzecie miejsce zajęła drużyna Sokół Siedliska- Bogusz. Po zakończonym finale wręczono nagrody dla najlepszych drużyn oraz nagrody indywidualne: Król Strzelców Jakub Zastawny (Galaktyczni Wojownicy), Najlepszy Bramkarz Konrad Nowak (Futbolowi Artyści). Wręczenia nagród dokonał kierownik OSiR-u Andrzej Piękoś. Gratulujemy zwycięzcom, a także dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział oraz zapraszamy do wzięcia udziału w następnej edycji. Poniżej przedstawiamy szczegółowe wyniki oraz klasyfikację końcową.

Szczegółowe wyniki:

Sokół Siedliska Bogusz – RKS 4:1

Futbolowi Artyści – Nam Strzelać Nie Kazano 3:0

Futbolowi Artyści –  Galaktyczni Wojownicy 0:0

KS-Bit – Galaktyczni Wojownicy 1:2

Futbolowi Artyści –  RKS 1:0

Nam Strzelać Nie Kazano  –  Galaktyczni Wojownicy 0:2

Sokół Siedliska Bogusz – KS-Bit 1:1

Galaktyczni Wojownicy – RKS  1:2

RKS –  KS-Bit 3:4

Nam Strzelać Nie Kazano  –  Sokół Siedliska Bogusz 0:2

Futbolowi Artyści – KS-Bit 4:0

Galaktyczni Wojownicy –  Sokół Siedliska Bogusz 4:1

RKS – Nam Strzelać Nie Kazano 6:0

Futbolowi Artyści –  Sokół Siedliska Bogusz 1:0

KS-Bit – Nam Strzelać Nie Kazano 1:0

Klasyfikacja końcowa:

  1. Futbolowi Artyści
  2. Galaktyczni Wojownicy
  3. Sokół Siedliska Bogusz
  4. KS-Bit
  5. RKS
  6. Nam Strzelać Nie Kazano

Galeria zdjęć!

(Kliknij w miniaturę, aby powiększyć!)

Więcej zdjęć na:

https://www.facebook.com/pg/HALA-Widowiskowo-Sportowa-w-Brzostku-1411173065803445/photos/?tab=album&album_id=2221169978137079

 

 

Podobne wpisy

Dodaj komentarz