|

Turniej Piłki Siatkowej Drużyn Mieszanych zakończony

W sobotę 10 marca w Hali Sportowej im. Agaty Mróz – Olszewskiej w Brzostku pojawiła się duża grupa miłośników siatkówki, która wzięła udział w Turniej Piłki Siatkowej Drużyn Mieszanych.

Do turnieju zgłosiło się osiem drużyn, każda z uczestniczących drużyn musiała mieć w swoich szeregach minimum trzy przedstawicielki płci ładniejszej, które cały czas przebywały na boisku podczas rozgrywanych spotkań.

Po wcześniejszym losowaniu grup drużyny przystąpiły do gier. Po rozegraniu dziewięciu meczy grupowych przystąpiono do fazy pucharowej. Po krótkiej przerwie rozegrano mecze półfinałowe z których zwycięsko wyszły drużyny Chrząszczyrzewoszyce oraz MUKS Bilard IKS i to one walczyły o triumf z całym turnieju. Natomiast przegrani (Dzika Ekipa, Emeryci z Kępy) rozegrali mecz o III miejsce. Tryumfatorem turnieju została drużyna MUKS Bilard IKS, która przegrała przez cały turniej jednego seta. Wszystkie mecze, choć zaciekłe, były prowadzone w przyjacielskiej atmosferze, a o zwycięstwie drużyn w poszczególnych meczach decydowała mieszanka doświadczenia, zgrania i szczęścia, oraz mniejsza liczba popełnianych błędów. Na trybunach także panowała przyjacielska atmosfera i można było słychać wzajemne wsparcie. Po zakończeniu meczu finałowego odbyło się uroczyste posumowanie turnieju oraz wręczenie nagród. Każda drużyna, która uczestniczyła w turnieju otrzymała pamiątkowy puchar oraz dyplom. Zwycięska drużyna otrzymała pamiątkowe statuetki i medale, a pozostałe drużyny na podium medale. Wybrano także najlepszą zawodniczkę i zawodnika Turnieju, którymi zostali: Iwona Bąk (MUKS Bilard IKS), Mateusz Mikosz (Chrząszczyrzewoszyce). Nagrody wręczał Radny Miasta Brzostek Daniel Wójcik. Duże brawa i słowa uznania dla wszystkich uczestników turnieju. Gratulacje dla zwycięzców oraz słowa podziękowania kierujemy do sędziów zawodów Panów: Piotr Kozioł, Piotr Elert oraz do pomagających w prowadzeniu rozgrywek: Julianna Wojdyła oraz Marta Majewska. Do zobaczenia na następnym turnieju.

Szczegółowe wyniki:

Grupa „A”

Kooks Team – Emeryci Z Kępy 1:2

Dzika Ekipa – Emeryci Z Kępy 0:2

Dzika Ekipa – Kooks Team 2:1

Grupa „B”

Drin Team – Chrząszczyrzewoszyce 0:2

Drin Team – MUKS Bilard IKS 0:2

MUKS Bilard IKS – Popiela Team 2:0

Popiela Team – Chrząszczyrzewoszyce 0:2

Drin Team – Popiela Team 1:2

Chrząszczyrzewoszyce – MUKS Bilard IKS 1:2

Półfinał I

Dzika Ekipa – MUKS Bilard IKS 0:2

Półfinał II

Emeryci Z Kępy – Chrząszczyrzewoszyce 0:2

Mecz o 3 miejsce

Dzika Ekipa – Emeryci Z Kępy 0:2

Finał

MUKS Bilard IKS – Chrząszczyrzewoszyce 2:0

 

Klasyfikacja końcowa:

  1. MUKS Bilard IKS
  2. Chrząszczyrzewoszyce
  3. Emeryci z Kępy
  4. Dzika Ekipa
  5. Popiela Team
  6. Kooks Team
  7. Drin Team

Zobacz galerię!

Kliknij w miniaturę, by powiększyć!

Podobne wpisy

Dodaj komentarz