Search
Search Menu

SIATKARZE OSIR BRZOSTEK Z KOLEJNYM ROZEGRANYM TURNIEJEM NA KONCIE

W sobotę 7 marca 2020 r. drużyna OSiR Brzostek po raz kolejny reprezentowała naszą gminę poza jej granicami. Tym razem zawodnicy mieli przyjemność gościć na Powiatowym Turnieju Piłki Siatkowej Amatorów 2020 w Dębicy.

Do udziału w turnieju zgłosiło się 5 drużyn – reprezentujące gospodarzy – Miasto Dębica i Gmina Dębica, Gmina Jodłowa, Gmina Pilzno i Gmina Brzostek. W związku z taką ilością ekip organizatorzy podjęli decyzję o rozegraniu turnieju systemem każdy z każdym. Zgodnie z harmonogramem pierwszy mecz zawodnicy brzosteckiego OSiR-u rozegrali z Gminą Pilzno, której ulegli 2:0, chwilę później przyszło im się zmierzyć z ekipą reprezentującą sąsiadującą Gminę Jodłowa. Po bardzo zaciętym i wyrównanym meczu nie udało się jednak pokonać rywali i mecz zakończył się wynikiem 1:2. W kolejnym meczu OSiR Brzostek mierzył się z drużyną, która ostatecznie zwyciężyła w turnieju – Miastem Dębica, której również uległ w stosunku 1:2. Zupełnie obiektywnie należy przyznać, że zarówno mecz z Jodłową, jak i mecz z Miastem Dębica były jednymi z najlepszych w tym sezonie w wykonaniu brzosteckich siatkarzy – sporo widowiskowych akcji, wielka ambicja oraz chęć zwycięstwa. O ostatecznej porażce decydowały jedynie szczegóły. W ostatnim meczu zawodnikom przyszło się zmierzyć z niezwykle doświadczoną drużyną reprezentującą Gminę Dębica. Był to już czwarty mecz z rzędu siatkarzy OSiR-u, u których pomimo ogromnej woli walki, górę wzięło zmęczenie. Ostatecznie zakończyli turniej porażką 0:2.

Skład drużyny OSiR Brzostek: Jakub Kalita (k), Kacper Szymański, Patryk Mroczek, Dominik Sobczyk, Norbert Bysiewicz, Mikołaj Godek, Karol Siwek, Konrad Łukasik, Damian Kowalczyk, Miłosz Zyguła.

<Zobacz galerię>

<Kliknij w miniaturę by powiększyć!>

Zostaw komentarz

Skip to content