|

Za nami finały Amatorskiej Ligi Tenisa Ziemnego Gminy Brzostek 2021.

W tegorocznych rozgrywkach udział wzięło 4 zawodników, którzy rozgrywali ze sobą mecze systemem „każdy z każdym”, aby następnie rozegrać mecz o 3 miejsce oraz finał.

Najlepszym w pierwszej fazie turnieju okazał się Mateusz Szybist, który bez straty seta uplasował się na pierwszym miejscu. Tuż za nim znalazł się Dariusz Wójcik, na 3 miejscu znalazła się jedyna kobieta biorąca udział w tegorocznych rozgrywkach – Magdalena Kawalec,  tabelę zamknął Karol Kozioł. W odbywającym się 14 lipca 2021 r. meczu finałowym zmierzyli się wiec Mateusz Szybist oraz Dariusz Wójcik, natomiast w meczu o najniższy stopień podium walczyli Magdalena Kawalec oraz Karol Kozioł.

Zwycięzcą tegorocznych zmagań został Mateusz Szybist pokonując Dariusza Wójcika 2:0 (6:2,6:3), 3 miejsce zajął Karol Kozioł po zwycięstwie nad Magdaleną Kawalec 2:0 (6:2,7:6).

Po zakończeniu rozgrywek Kierownik OSiR Brzostek, Andrzej Piękoś dokonał wręczenia nagród oraz pamiątkowych pucharów.

Pomimo, iż tegoroczna liga liczyła tylko 4 zawodników nie zabrakło w niej emocji oraz ciekawych tenisowych wymian.

Amatorska Liga Tenisa Ziemnego przeszła już do historii, jednak my nie zwalniamy tempa i już przygotowujemy kolejne turnieje, do udziału w których już teraz serdecznie zapraszamy. Do zobaczenia!

Galeria zdjęć dostępna na:

Facebook

 

 

 

Podobne wpisy

Dodaj komentarz